fbpx

Pierwszy dzwonek wybrzmiał z całą swoją mocą, to znak, że przed naszymi dziećmi długie miesiące codziennej nauki i wysiłku. Każdego dnia staramy się pomóc naszym dzieciom w zdobywaniu wiedzy. Zapewniamy dobre warunki do nauki i rozwoju, wybieramy odpowiednie podręczniki pomoce szkolne. Urządzamy pokój, wysyłamy na korepetycje, ale czy dbamy o odpowiednią dietę? Czy mamy wpływ na to, co młodzież je w szkole? Nie możemy się oszukiwać, statystyki są przerażające. Coraz więcej dzieci i młodzieży cierpi na otyłość, ma problemy z koncentracją i zdrowiem. Jedną z przyczyn jest zła dieta, bogata w tłuszcze i sole.

Z tego też powodu mamy w swojej ofercie dietę Young. Dzięki odpowiednio skomponowanym posiłkom, przyrządzanym w oparciu o świeże produkty dieta Young jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci i nastolatków. Różnorodna, kolorowa i ciekawa sprawia, że najmłodsi chętnie po nią sięgają. Co najważniejsze dieta Young nie tylko karmi dziecko każdego dnia, ale i uczy zdrowych nawyków żywieniowych.

Zobacz szczegóły oferty ApetiteBOX skierowanej dla dzieci i młodzieży (OTWÓRZ PDF) i skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

 

skontaktuj się z nami!

A’petite Restaurant&Cafe
godziny otwarcia:
PON. – CZW. 12:00 – 21:00
PT.SB. 12:00 – 22:00
NIEDZ. 12:00 – 21:00

kontakt do nas:
biuro@apetite.pl

Chcesz zamówić BOX?

zadzwoń:
887 80 80 70

lub napisz:
zamawiam@apetite.pl

Telefon do Restauracji (także zamówienia „na wynos”)

zadzwoń:
887 80 80 50

Nasz adres:
ul. Zdrojowa 93,
Jaworze (koło Bielsko – Biała)

parking:
Chcesz nas odwiedzić? O parking nie musisz się martwić! Miejsce znajdziesz przed wejściem do budynku.

zobacz, co u nas!

Obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Kliknij:
RESTAURACJA:
       
ApetiteBOX: