fbpx

A'petite BOX - dieta pudełkowa

Pożywna i zdrowa dieta? Wybierz najlepszą dietę pudełkową (catering dietetyczny) w Bielsku-Białej! Dzięki przepysznym, zdrowym BOXom, które oferuje nasze bistro, Twoje ciało odzyska witalność, a Ty będziesz czuć się wspaniale! Nasza dieta pudełkowa to perfekcyjnie dobrane składniki, które staną się naturalnym zdrowym paliwem dla Twojego organizmu. 

Dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, dieta sportowa, dieta optymalna i dieta kids. Każda w kilku wariantach kalorycznych. Mamy także dla Ciebie detoks warzywno-owocowy! Wybierz opcję odpowiednią dla siebie.Nasze dietyDieta optymalna

Dostępna w wariantach:
1000 – 1200 kcal
1300 – 1500 kcal
1600 – 1800 kcal
1900 -2100 kcal

 

Dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, zdrowsze, pełne energii optymalna dieta pudełkowa. Zróżnicowana, kolorowa, po prostu pyszna! Pełna pełnowartościowych, specjalnie wyselekcjonowanych produktów. Dzięki niej dostarczysz swojemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, które sprawią, że nabierzesz energii! Z dietą optymalną nauczysz się dobierać odpowiednie składniki, wprowadzisz do swojego dnia zdrowe nawyki i szybko przekonasz się, że zdrowa dieta pudełkowa to nie wyrzeczenia, a styl życia.

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Dieta wegetariańska

Dostępna w wariantach:
1000 – 1200 kcal
1300 – 1500 kcal
1600 – 1800 kcal
1900 -2100 kcal

W tej diecie wykluczyliśmy produkty i przetwory mięsne, zastępując je rybami, nasionami roślin strączkowych, produktami mlecznymi czy zbożowymi. Pełna jest owoców, warzyw, orzechów czy pestek. Odpowiednio dobrane przez naszego dietetyka stanowią zbilansowane źródło witamin, minerałów oraz tłuszczów. Z naszą wegetariańską dietą pudełkową nie musisz martwić się także o dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białka!

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Dieta bezglutenowa

Dostępna w wariantach:
1000 – 1200 kcal
1300 – 1500 kcal
1600 – 1800 kcal
1900 -2100 kcal

Nie tolerujesz glutenu? Masz stwierdzoną celiakię? A może podejrzewasz, że może źle wpływać na Ciebie lub Twoje dziecko? Wypróbuj dietę bezglutenową, w której całkowicie go wyeliminowaliśmy, zastępując prosą, gryką czy amarantusem. Przygotowując potrawy w tej diecie używamy specjalnych, odrębnych naczyń oraz sztućców, aby nie zanieczyścić ich glutenem. Stosujemy także produkty z przekreślonym znakiem kłosa.

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Dieta sportowa

Dostępna w wariantach:
2100 – 2300 kcal
2400 – 2600 kcal
2700 – 3000 kcal
3100 – 3500 kcal

Uprawiasz sport? Ciężko pracujesz? Ta dieta będzie dla Ciebie idealna. Skierowana jest do osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym. Jeśli chcesz powiększyć swoją masę mięśniową i poprawić rezultaty treningowe – wybierz dietę sportową. Pamiętaj jednak, że dieta sportowa jest odpowiednia dla osób, których aktywność fizyczna przekracza 5 treningów tygodniowo! Jeśli ćwiczysz mniej wybierz dietę optymalną. Dzięki diecie sportowej dostarczysz swojemu organizmowi więcej białka, które jest niezbędnym składnikiem tkanki mięśniowej, a także ma ogromny wpływ na jej regenerację. W diecie pudełkowej połączyliśmy białko z węglowodanami, dzięki czemu przyswoisz je w największej ilości!

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Dieta kids

Dostępna w wariantach:
1100 kcal
1400 kcal

Dieta dla najbardziej wymagających, małych smakoszy! Wiemy, jak ważne jest dostarczenie najmłodszym odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych, które odgrywają kluczową rolę w ich wzroście i rozwoju. Wiemy także, że ciężko jest przekonać dzieci do próbowania nowych rzeczy, szczególnie tych zdrowych! Dlatego właśnie dieta kids jest pyszna, kolorowa i bardzo urozmaicona. Co ważne, potrawy w tej diecie doprawiane są naturalnymi ziołami oraz miodem – wszystko po to, aby ograniczyć spożywanie soli oraz cukru.

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Letni detox

3-dniowy lub 4-dniowy detoks warzywno-owocowy

Dieta oczyszczająca to najlepszy sposób, by pozbyć się toksyn! Są one gromadzone w naszym organiźmie poprzez zanieczyszczone środowisko, w którym żyjemy, spożywanie przetworzonej żywności oraz stosowanie używek. Taki detoks pozwala usunąć z organizmu zmagazynowane złogi, toksyny, ale jest także doskonałym rozpoczęciem procesu odchudzania!

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Dieta YOUNG

Idealna dla młodzieży uczącej się.

Dieta YOUNG została skomponowana z myślą o młodzieży uczącej. Każdego dnia 3 pełnowartościowe i smaczne posiłki w zamkniętych pojemnikach trafiają do uczniów, pomagając im w osiągnięciu lepszych ocen i lepszym samopoczuciu. Odpowiednia ilości witamin i składników mineralnych odgrywają w rozwoju młodego organizmu kluczową rolę. Jednak przekonanie dzieci i młodzieży do zmiany nawyków żywieniowych jest bardzo trudne. Z tego też powodu postawiliśmy nie tylko na zdrowie, ale i na smak, kolor i różnorodność. Dzięki zdrowym zamiennikom (zioła i miód), zmniejszyliśmy ilość soli i cukrów, które są jednymi z największych zagrożeń współczesnego świata!

Przykładowe menu Zobacz cennik Zamów

Poznaj cennik diet

Cennik

Zobacz nasze boxy

Zobacz, jak smakowicie prezentują się nasze wyśmienite, pełne zdrowia dieta pudełka - catering dietetyczny! Kolorowe, po brzegi
wypełnione witaminami i wartościami odżywczymi. Idealne paliwo dla Twojego organizmu.
Dzięki nim nabierzesz energii i szybciej wrócisz do zdrowia!

Galeria zdjęć

Nadal nie wiesz, jaką dietę wybrać?

Zastanów się nad tym, jak się czujesz, co chciałbyś zmienić w swoim życiu? Przeczytaj dokładnie opisy naszych diet, aby dowiedzieć się, dla kogo są przeznaczone. Oblicz także swoje zapotrzebowanie kaloryczne klikając w przycisk poniżej.

Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego

Nadal masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym dietetykiem!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MGR AGNIESZKA KAWIK
DIETETYK

Przetestuj, przekonaj się!

Chcesz sprawdzić jak smakują nasze BOXy? Zamów dietę testową (na 2 dni) z 20% rabatem!
1

skontaktuj się z nami!

A’petite Restaurant&Cafe
godziny otwarcia:
PON. – CZW. 12:00 – 21:00
PT.SB. 12:00 – 22:00
NIEDZ. 12:00 – 21:00

kontakt do nas:
biuro@apetite.pl

Chcesz zamówić BOX?

zadzwoń:
887 80 80 70

lub napisz:
zamawiam@apetite.pl

Telefon do Restauracji (także zamówienia „na wynos”)

zadzwoń:
887 80 80 50

Nasz adres:
ul. Zdrojowa 93,
Jaworze (koło Bielsko – Biała)

parking:
Chcesz nas odwiedzić? O parking nie musisz się martwić! Miejsce znajdziesz przed wejściem do budynku.

zobacz, co u nas!

Obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Kliknij:
RESTAURACJA:
       
ApetiteBOX: