JAK TO DZIAŁA?

ZAMÓW SWOJĄ PIERWSZĄ DIETE

4 PROSTE KROKI

1. WYBIERZ DIETĘ

Poczytaj o naszych dietach i zdecyduj, która będzie dla Ciebie najlepsza. Możesz wybierać między dietą optymalną, sportową, bezglutenową, wegetariańską, kids oraz detoks. Każda dostępna jest dodatkowo w różnych opcjach kalorycznych (od 1000 do 3500 kcal – wyjątek stanowi dieta detoks). Jeśli nie możesz się zdecydować i nie wiesz, którą wybrać, zadaj pytanie naszemu dietetykowi (TUTAJ).

2.WYPEŁNIJ FORMULARZ

Daj sobie chwilę, rozsiądź się wygodnie w fotelu i na spokojnie wypełnij formularz zamówienia. Dzięki Twoim dokładnym odpowiedziom będziemy mogli dostarczyć Ci posiłki, które wręcz pokochasz! Wypełnij formularz i daj się uwieść naszym A’petite BOXom!

3.ZAPŁAĆ ZA DIETĘ

Wybrane? Klamka zapadła?
Zamówienie złożone? Fantastycznie! Teraz pozostaje Ci tylko dokonać przelewu. Zapłać za wybrany przez Ciebie pakiet wysyłając przelew na numer: 12 8111 0009 2001 0037 8819 0001, PDW GOWOROWSKI, ul. Zdrojowa 93, 43-384, Jaworze. W tytule wpisz: Opłata za Apetite Box + Twoje imię i nazwisko.
Czym szybciej dokonasz wpłaty – tym lepiej! Jeśli wpłata zostanie odnotowana do godziny 14:00 BOX otrzymasz w kolejny, najbliższy dzień, w którym rozwożone są BOXy.

4. CIESZ SIĘ ENERGIĄ I ZDROWIEM!

Voilà! Tylko 4 kroki dzieliły Cię od otrzymywania A’petite BOXów. Teraz niech… dzieje się magia! Pamiętaj o godzinach posiłków, piciu dużej ilości wody oraz powolnym delektowaniu się każdym kęsem. Życzymy smacznego!