RESTAURACJA

APETITE RESTAURANT AND CAFE

Dlaczego właściwie powstało A'petite?

A’petite powstało z… apetytu na zdrowie! I mówimy tu całkiem poważnie. W życiu każdej osoby nastaje taki moment, w którym zdrowie staje się największym priorytetem. Pęd naszego życia, otaczające nas zanieczyszczenia i chemia sprawią, że z miesiąca na miesiąc czujemy się coraz bardziej zmęczeni, smutni, bez energii. Szukamy przyczyny, wlewamy w siebie hektolitry kawy, wyrywamy sobie włosy z głowy, bo przecież taki stan rzeczy jest frustrujący! Efektów jednak nie widać.

Mówi się, że najprostsze rozwiązania zawsze są najlepsze. Tak jest też w tym przypadku. Z pomocą przychodzi nam PEŁNOWARTOŚCIOWE, ZDROWE JEDZENIE! Wszystkie produkty, które dostarczamy naszemu organizmowi to nasze paliwo. Sami wiecie, co dzieje się z samochodem, jeśli systematycznie wlewamy w niego paliwo niskiej jakości… Tak samo reaguje nasze ciało! A’petite powstało po to, aby dostarczyć Wam paliwa najwyższej jakości. Możecie traktować nas jak najlepszą stację benzynową… 🙂

Specjalnie dla Was

tworzymy wyjątkowe A’petite Restaurant&Cafe! Miejsce, w którym naładujecie swoje akumulatory i zjecie coś pysznego. W A’petite serwujemy autorską kuchnię sezonową, stworzoną ze zdrowych, specjalnie dobranych składników. Inspirujemy się nowymi trendami i porami roku, dlatego często zmieniamy naszą kartę.

Co oprócz Restauracji? W A’petite BOXach zamknęliśmy zdrowie i pyszne smaki, które dostarczamy wprost pod Wasze drzwi. Nasza dieta pudełkowa jest kolorowa, zdrowa i super-smaczna. Przekonajcie się sami!

Ekipa A'petite

W jedzeniu ważny jest smak i… ludzie! Nie od dziś wiadomo przecież, że potrawy smakują najlepiej w doborowym towarzystwie. Jesteśmy przekonani, że oddanie i pasja naszego Zespołu sprawi, że zakochacie się w A’petite! Ze wzajemnością!

FILIP

SZEF KUCHNI

KLAUDYNA

KELNERKA/BARISTKA

IWONA

KUCHARZ/PAKOWACZ DIET

AGNIESZKA

PAKOWACZ DIET

MICHAŁ

Z-CA SZEFA KUCHNI

MGR AGNIESZKA KAWIK

DIETETYK KLINICZNY

RAFAŁ

KUCHARZ

PIOTR

SZEF SALI/KELNER

PIOTR

KUCHARZ

ELA

PAKOWACZ DIET

A'PETITE BOX - DIETA PUDEŁKOWA

Jaką dietę przygotowaliśmy dla Ciebie?

Dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, dieta sportowa, dieta optymalna i dieta kids. Każda w kilku wariantach kalorycznych. Mamy także dla Ciebie detoks warzywno-owocowy! Wybierz opcję odpowiednią dla siebie lub przeczytaj więcej w zakładce Zdrowe BOXy. Jeśli nie wiesz jeszcze, którą wybrać, ale czujesz, że prawidłowa dieta może pomóc Ci w odzyskaniu energii i zdrowia – skontaktuj się z naszym dietetykiem poprzez odpowiedni formularz dostępny TUTAJ.
Przekonaj się, że A’petite BOX to najlepsza dieta w Bielsku-Białej! Sprawdź na własnej skórze, że zdrowo znaczy pysznie!